חג הפסח בפתח הזמן לבצע תיקונים בבית

 

אחרי חג הפורים הבא עלינו לטובה ההכנות, כמו בכל שנה לקראת פסח, מתחילות כבר כחודש לפני התחלתו. מי מכם לא מבצע סדר בבית, ניקיונות והיערכות לפסח? סביר להניח שכולנו מנקים, מסדרים ומתחדשים לקראת פסח.

בדיוק עכשיו, כאשר החורף נמצא בשלבי סיום, זה הזמן לבצע את כל מה שלא הספקנו עד עכשיו, ובין היתר, לדאוג לתחזוקת הבית באמצעות תיקונים קטנים. מניסיוני בתחום, לקוחות רבים פונים אליי בתקופה זו של השנה לביצוע תיקונים בבית, אבל לאלו מכם שקוראים את השורות האלה, אני מציע לעשות זאת בצורה מושכלת ונבונה.

 

כמה טיפים לתקופה שלפני חג הפסח

 

רכזו תיקונים בבית – כמו אצל כל הנדימן או בעל מקצוע, אם תקראו לי עבור תיקון אחד, ייגבה מחיר מינימום לביקור. אם תקראו לי עבור כמה תיקונים בבית לעומת זאת, הדבר יילקח בחשבון. למשל: אתם זקוקים לבצע תיקון ארונות, תיקון ברזים וכמה תיקוני נגרות בבית. אם תרשמו לכם את כל התיקונים שיש לבצע ותקראו לי לבצע אותם יחד, תחסכו זמן וכסף.

בדקו מספר בעלי מקצוע – בעידן הנוכחי, קל מאוד למצוא בעלי מקצוע בקליק. אבל מי אמר שכולם בעלי מקצוע אמינים, טובים ובעלי מוניטין ראוי? אל תסתנוורו מהמחירים הזולים שחלק מבעלי המקצוע עשויים להציג לכם. בדקו עוד לפני שאתם מטלפנים לכל הנדימן, את השירותים שהוא מציע, את אתר האינטרנט שלו וכן את ההמלצות של לקוחותיו. אתר אינטרנט גדול המפרט את כל שירותי התיקונים לבית, יגדיל את הסיכויים שמדובר בהנדימן אמין ומקצועי.

 

השתדלו להזמין תיקונים בבית בזמן – בתור הנדימן, אני כבר רגיל לקבל שיחות מלקוחות, יומיים-שלושה לפני ערב החג, שמעוניינים לבצע תיקון דחוף. זה נשמע בערך ככה: "אני צריך לבצע בדירה תיקון דלתות פנים, תיקון ברז אחד וגם החלפת צירים בארון המטבח. תוכל להגיע מחר על הבוקר?"… מטבע הדברים, בתקופה לחוצה שכזו, ההמלצה היא להתקשר מבעוד מועד ולהבטיח שאגיע אליכם בזמן ואקדיש לכם את מלוא תשומת הלב, כפי שאני נוהג עם כל לקוחותיי.

 

בכל שאלה או צורך להזמין תיקונים לבית – אתם מוזמנים להתקשר אליי ואשמח לעזור:

 חייגו עכשיו! אל תמתינו למחר!! 052-6969187

 

בהזדמנות הזו, אני מאחל לכל לקוחותיי ולכל בית ישראל,

 

פסח שמח וכשר!

 

שלכם,

הנדיוני